×

Hakkımızda

Bdt Medikal > Hakkımızda

Tarihçe


Bdt Group 1th. 1hr. Tic. 1994 yılında tek kullanımlık tıbbi malzemeleri pazarlamak amacıyla kurulmuştur. O günden bu yana ürün yelpazesini genişleterek Mezoterapi, Estetik ve alt grupları, Anestezi, Drenaj, Jinekoloji ve Genel Sarf Malzemeleri altında ürünler pazarlamaya devam etmektedir.

Vizyonumuz


Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en doğru şekilde cevap verebilmektir. Müşteri memnuniyetine bir adım daha yaklaşmak, Firma içi ve dışı insan İlişkilerimizde Saygı, Güven ve Sevgi ortamını sağlamak en önemli görevlerimizden biridir.
Grubumuza bağlı Uluslararası Danışmanlık (Genel), Sağlık ve Venture Capital (Girişim Sermayesi) hizmeti bulunmakta.

Hedeflerimiz


Her zaman en iyisini, en uygun fiyata en iyi hizmeti sunarak adımlarımızı sağlam atmaktır. Firmamız geçmiş başarılarından güç alarak Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ve Çalışanlarımızla birlikte geleceğe daha büyük adımlarla ilerleyecektir.

Kalite Politikamız


Hedefimiz Yüksek kalitede, rekabet edebilir fiyatlarla ve müşteri memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışımızla, standartlara uygun ürünler sunmaktır.

Ürünlerimiz


Bdt Group 1th. 1hr. Tic. satış yelpazesinde bulunan ürünlerde ciddi Pazar payları elde etmiştir. Sektör ihtiyaçlarına göre Ürün sunmakta ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket edip, yeni ürünler eklemektedir.

Standartlarımız


Bdt 1th. 1hr. tic. (bir bcg Group,lntl. Yan kuruluşudur) kurulduğu günden bu yana ilgili standartları rehber edinerek piyasaya ürün sunmaktadır. Ürünler MDD 93/ 42/EEC ( 1997 / 46/EC ) ve GMP kurallarına uygun olarak satışa sunulmaktadır. Kalite Sistemi 150 9001:2008 ve 150 13485:2004 sertifikasına ve tüm ürünler CE sertifikasına sahiptir.

İnsan Kaynakları


Kalite hedeflerini ve hizmet anlayışını sürdürebilmek için iyi eğitim almış, tecrübeli, yaptığı işin bilincinde olan Personel ile çalışmak bdt 1th. 1hr. Tic.’in insan kaynakları politikasının temelini oluşturur.

Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?
WhatsApp chat